SKYNET

Aktualnosci

Zmiana oferty programowej TV

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować Państwa o zmianie nazwy i profilu kanału HIP HOP TV. Otóż od września 2017 r. kanał zmieni nazwę na ESKA ROCK TV, wiąże się to także ze zmianą ramówki stacji. Niezmienna zostaje natomiast pozycja kanału - ESKA ROCK TV dostępna będzie na tej samej pozycji co HIP HOP TV.

Eska ROCK TV to kanał muzyczny poświęcony muzyce rockowej. Oferta programowa zawierać będzie trzy kluczowe segmenty: Pop Rock, klasyczny Rock oraz muzyka alternatywna wykonywana przez największe gwiazdy tego gatunku. Poza muzyką na antenie stacji widzowie mogą obejrzeć relacje z koncertów, listy przebojów oraz muzyczne serwisy informacyjne. Stacja swoją ofertą nawiązuje do tradycji znanego i popularnego Radia ESKA ROCK.

Informujemy również, że od dnia 01.10.2017 r. z uwagi na wycofanie się z polskiego rynku przez nadawcę kanału Universal Channel (HD i SD) zmianie ulegnie Oferta Programowa Dostawców, która stanowiła załącznik do zawartej z Państwem umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Z uwagi na brak możliwości dostarczania programu wskazanego powyżej w związku z zaprzestaniem ich dystrybucji na terenie Polski musiały one zostać wykreślone z oferty programowej. Informujemy, że w ramach dotychczas zapewnianych pakietów kanał zostanie zastąpiony kanałem Sci-fi (innym kanałem o tematyce filmowej).

Mamy nadzieję, że zmiana Oferty Programowej będzie dla Państwa satysfakcjonująca i pozwoli na dalsze cieszenie się z naszych usług telewizyjnych.

Jednocześnie informujemy, że zmiana oferty programowej stanowi zmianę warunków umowy na usługi telewizji w rozumieniu art. 60a ust. 1 pkt. 1) ustawy z dnia 10 stycznia 2014 r. Prawo Telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.), w związku z czym w przypadku jeśli nie akceptują Państwo propozycji wprowadzenia nowej Oferty Programowej mają Państwo prawo do rozwiązania zawartej umowy abonenckiej w terminie do dnia 30.09.2017 r. W razie wypowiedzenia umowy abonenckiej w trybie wskazanym powyżej Dostawcom nie będzie przysługiwało roszczenie o zwrot ulg udzielonych przy zawarciu umowy, o których mowa w art. 57 ust. 6 ustawy Prawo Telekomunikacyjne.